Vi är i uppstarten av planeringen för One Way Conference, en fantastisk ungdomskonferens som vi får förmånen att leda för sjunde året i rad. Vi alla vet vilka mäktiga dagar det blir, där ungdomar kommer tillsammans för att få ett möte med Jesus och med varandra. Till detta behövs DU mer än någonsin och vi ser gärna att man redan nu bokar upp sig under helgen 3-5 november 2023 och hjälper till. Skippa utomlandsresan, eller trippen till Stockholm. Alla behövs på olika sätt och vis för att vi ska kunna ro helgen i hamn så DON’T MISS OUT!

Här nedan kommer länken till volontärsanmälan. Här ser du vilka områden som det behövs volontärer till. Skriv upp dig där på ett eller flera områden så skulle jag bli superglad & tacksam. Har ni fler frågor så hör av er till mig!

Länk till volontärsanmälan – https://forms.gle/Efrn3HGzsBGTRipr8